Perekondlik järjepidevus

Allikas: TIKi ajalugu

Perekondlik järjepidevus Tallinna 7. Keskkoolis/Inglise Kolledžis, 2011/2012 õppeaasta seisuga

Tallinna 7. Keskkool, mille õigusjärglane on Tallinna Inglise Kolledž, rajati 1940. aastal pärast erakoolide kaotamist nõukogude võimu poolt. Koolis jätkasid likvideeritud Westholmi ja Prantsuse Lütseumi õpilased ning suur osa õppejõududest. Aja jooksul liideti enamus endisi Tallinna erakoole 7. keskkooliga. Eesti Vabariigi aegsete eliitkoolide vaim ja hariduse väärtustamine elasid võõrvõimu ümberkorraldusena rajatud koolis edasi. Seitsmenda lõpetanud  westukad ja lütseumlased hoidsid kinni oma traditsioonidest ega lugenud end uue vana kooli vilistlasteks. Hoolimata võõrvõimu ümberkorraldustest hariduselus püsis head haridust väärtustanud inimeste seas tahe oma lapsed just 7. keskkooli õppima panna. Vaatamata vene keele õpetamise võimsale pealetungile sai hoopis inglise keele süvaõppest kooli  eripära. Kui 1996. aastal kool uues hoones ja uue nimega jätkas, leidsid paljud, et nende kool jäi Hariduse tänavale. Ometi jätkasid taas kord samad õpetajad ja õpilased uues hoones Estonia puiesteel. Kooli vaim ei jäänud maha, vaid sai koha vaimult (genius loci) jõudu juurde. Tütarlaste Kommertskool rajati ju kunagise „Karja kaevu“ kohale. Meie kool kui teadmiste allikas asub puhta joogivee lätte kohal! Paljude perede eri põlvkondade esindajad õppisid ja õpivad praeguses Tallinna Inglise Kolledžis.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Puppart (Ojamaa)

Pilvi

1950 b

Ojamaa

Katrin

1971 a

tütar

Ojamaa

Kreet

1981 b

tütar

Talts

Ralf

Katrin Ojamaa tütrepoeg

2011 I klass


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Viiding

Reet

1956 c

Viiding (Tarand)

Mari

1958 b

õde

Viiding (Kreem)

Anni

1960 c

õde

Sein

Leena

1983 a

Reet Viidingu tütar

perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Neljas

Susann

1952 a

Tallermo (Ploom)

Kadi

1981 a

tütar

Tallermo (Norberg )

Kaia

1989 a

tütar

õpetaja 2003-

Ploom

Kaspar

2009 b

Kadi Ploomi poeg

Norberg

Karl Patrick

Kaia Norbergi poeg

2011/2012 G1

Norberg

Ann Gertrud

Kaia Norbergi tütar

2011/2012 III klass


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Klementi

Toomas

1979 a

Klementi

Tiina

1980 a

õde

Klementi

Anne

1987 a

õde

Klementi

Hille-Triin

1988 a

Toomas Klementi onutütar

Klementi

Kadri

2003

Toomas Klementi tütar

Klementi

Juhan

2006 a

Toomas Klementi poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Rajandi

Henno

1947 a

Rajandi (Kask)

Riina

1979 a

Henno Rajandi tütar

ema Lia-Astrid Rajandi õpetaja 1963-1984


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Meren

Tiit

1973 a

TIK hoolekogu esimees kuni 2011

Meren (Jaksi)

Merike

1978 b

õde

Jaksi

Hando

2008 b

Merike Mereni poeg

Meren

Triinu

2001 b

T.Mereni tütar

Meren

Ülle-Helena

2003 b

T.Mereni tütar

Meren

Teele

2010 b

T.Mereni tütar

Kase

Jaanus

1998 a

T. Mereni abikaasa Mari Mereni õepoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Loit

Peeter

1960 c

Loit

Ragnar

1991 c

P.Loidi poeg

Loit

Raili

1993 a

P.Loidi tütar

Loit

Rainis

Ragnar Loidi poeg

2011/2012 VII klass

Loit

Triinu-Liis

tütar

2011/2012  IV klass


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ojamaa

Priit

1988 b

Mikk

Piret

1982 a

Mikk

Mirjam

Piret Miku ja Priit Ojamaa tütar

2011/2012 G 1


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Saks (Varimets)

Piret

1980 b

Saks

Tiina

1986 b

õde

Saks

Margus

1987 b

vend

õpetaja 1996-2004

Saks (Proso)

Helgi

1960 a

M., T. ja P. Saksa tädi

Kanter (Kilvet )

Krista

1965 b

Kertu ja Krõõt Kilveti ema

Kilvet (Saks)

Kertu

1989 c

M. Saksa abikaasa

Saks

Karl Erik

2011 b

Margus  ja Kertu Saksa poeg

Kilvet

Krõõt

1989 c

Kertu Kilveti õde

Kilvet

Reti

Krõõt Kilveti tütar

2011/2012 V klass


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Pihlak

Mari-Ann

1995 b

õpetaja 1963-2005

Pihlak

Hanneleen

2001 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Laidmäe

Virve-Ines

1959 c

Laidmäe

Külle-Marianne

1996 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Brems

Uno

1946

Brems

Kersti

1974 a

tütar

Neuhaus

Ain-Andreas

2009 a

Kersti Bremsi poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Rummo (Tormis)

Lea

1951 b

Rummo

Vello

1941 a

Lea Rummo onupoeg

Rummo (Johanson)

Mall

1953 a

Lea Rummo õde

Johanson

Jaak

1978 b

Mall Rummo poeg

Johanson

Kärt

1990 a

Mall Rummo tütar

Rummo

Priit

1988 b

Vello Rummo pojapoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Hazak

Gabriel

1957 d

Hazak

Aaro

1996 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Üksine

Aina

1960 a

Üksine

Riina

1960 b

õde

Üksine

Marje

1963 b

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Schotter

Nils Bernhard

1941 12 a

Anu Schotteri isa poolvend

Schotter

Aime

1941 11 c

Rass

Alon

1986 a

Schotter

Lauri

1999 b

  1. Rassi abikaasa Anu Schotteri vend

Rass

Karl Johan

Alon Rassi poeg

2011/2012 VIII klass

Rass

Mattias Erik

Alon Rassi poeg

2011/2012 V klass


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kari

Mall

1953 c

tütar Kai Aus õpetaja 1990

Aus

Kadri

2000 b

tütretütar

Aus

Juhan

2002 b

tütrepoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tammik (Martma)

Tiiu

1975 b

õpetaja 1998

Martma

Mari

1995 b

tütar

Ait

Indrek

2009 a

poeg

Pruli

Loona-Marie

Mari Martma tütar

2011/2012  II klass


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Gustavson

Ghita

1986 a

Ema Vilve Gustavson õpetaja 1981-2010

Pook

Kaija

2011

tütar

Pook

Hanna

tütar

2011/2012 G2


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lebbin (Linsi)

Liina

1979 b

Linsi

Laura

2008 a

tütar

Ereline (Lebbin)

Eike

1979 b

vennanaine

Lebbin

Indrek

1990 b

vennapoeg

Lebbin

Raner

Indrek Lebbini poeg

2011/2012 VIII kl.

Jürgenson

Hille

1968 a

L.Linsi vanatädi tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Trees (Einre)

Lilian

1950 k

Einre

Lauri

1977 a

poeg

Einre

Kadri

1982 a

tütar

Uusnäkki

Paula-Katriina

Kadri Einre tütar

2011/2012 G1


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Vatter

Villu

1984 b

Vatter

Ott

2009 a

poeg

Vatter

Villem

poeg

2011/2012 IX kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Veiderma (Lõoke)

Riin

1985 a

Lõoke

Liisa-Maria

2010 b

tütar

Siig

Johannes

õepoeg

2011/2012 G2


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Eesmaa

Enn

1964 a

Eesmaa (Veidemann)

Andra

1973 a

õde

Veidemann

Anna-Maria

2000 a

Andra Eesmaa tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Aarma

Andres

1965 a

Aarma

Olev

1989 a

Andres Aarma poeg

Aarma

Andres

1996 a

Andres Aarma poeg

Aarma

Aare

Olev Aarma poeg

2011/2012 VI kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Altmäe

Kairit

1984 b

Õpetaja 1992-1995

Limberg

Joel

2007 b

poeg

IT tugiteenuste arendaja 2011-

Limberg

Joonas

2010 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Allpere

Reet

1991 b

Ema Anne Allpere õpetaja 1966-1988; 1992-2004

Allpere

Kerttu

1985 b

õde

Zeisig

Helen

Reet Allpere tütar

2011/2012 VII kl.

Zeisig

Andreas

Reet Allpere poeg

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tampuu

Taavi

1993 b

Tampuu

Mari

1996 a

õde

Tampuu

Arvid

Taavi Tampuu poeg

2011/2012 VI kl.

Tampuu

Kaarel

Taavi Tampuu poeg

2011/2012 II kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Viirand

Krista

1963 a

Kaljuläte

Helen

1996 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Fialka

Sigrid

1992 b

Ööbik

Paul

S. Fialka poeg

2011/2012 VIII kl.

Ööbik

Mia

S. Fialka tütar

2011/2012 IV kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Nigesen

Uno

1946

Tomperk (Nigesen)

Ulita

1945

Nigesen

Karl-Kristjan

1992 b

tütrepoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ruus (Ootsing)

Sirje

1959 a

Ruus

Jaan

1956 c

vend

Abikaasa Viive-Riina Ruus õpetaja 1964-1968

Ruus

Kertu

1995 a

Jaan Ruusi tütar

Ruus

Riina

1976 a

Jaan Ruusi tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Reinvald

Avo

1975 a

Abikaasa Tea Reinvald õpetaja 1996-2005

Reinvald

Jaanika

2008 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lippus

Endel

1945

Lippus

Urve

1968 a

tütar

Lippus

Jüri

1971 a

poeg

Lippus

Karin

1975 a

tütar

Lippus

Joosep

1996 b

Jüri Lippuse poeg

Lippus

Kaarel

1997 b

Jüri Lippuse poeg

Arulaane

Jaak

1968 a

U.,J.,ja K. Lippuse tädipoeg

Arulaane

Tõnu

1972 a

U., J.,ja K. Lippuse tädipoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Pervik

Aino

1950 d

Raud

Rein

1980 a

poeg

Raud

Mihkel

1987 b

poeg

Raud

Piret

1989

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Mutso (Vaher)

Ines

1963 a

Vaher

Ken-Marti

1992 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Hansen

Eerik

1948 a

Hansen

Riia

1969 a

õetütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Vähi

Jörgen

1970 a

Vähi

Kristofer

2010 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Sotter (Renel)

Riina

1971 b

Ema Ingrid Sotter õpetaja1961-1996 vaheaegadega

Sotter

Jaan

1972 b

vend

Renel

Kristiina

1999 a

Riina Reneli tütar

Sotter

Mari

2008 a

Jaan Sotteri tütar

Aasalo

Ants

1941 11a

Mari Sotteri ema isa


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kurist

Aare

1992 b

Õde Mare Lillemäe õpetaja 1989-

Lillemäe

Triin

2004 b

õetütar

Lillemäe

Kristin

2005 b

õetütar

Lillemäe

Karolin

2007 a

õetütar

Lillemäe

Sander

õepoeg

2011/2012 G3


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Felt (Arumäe)

Ivika

1980 b

Arumäe

Madis

2010 b

poeg

Arumäe

Kadri

2011

tütar

Felt

Kadi Freja

2010 b

vennatütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Grossschmidt

Endel

1941 11b

Grossschmidt

Gunnar

1948 a

vend

Grossschmidt

Hanno

1991 b

G.Grossschmidti poeg

Grossschmidt

Eke Maru

H.Grossschmidti poeg

2011/2012  I kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Oja

Rein

1974 a

Oja

Risto

1999 a

poeg

Oja

Raido

2000 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Väljataga

Mare

1974 a

Väljataga

Marii

2003 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Võhandu

Priit

1974 b

Võhandu

Liis

2000 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Babenko

Žanna

1951 c

Jaagura

Ervin

1975 a

Žanna Babenko poeg

Rebas (Rahi)

Katrin

1984 a

Ervin Jaagura õde

õpetaja 2000-

Jõgi

Nils Oskar

2009 b

Katrin Rebase poeg

Rahi

Mia Maarja

Katrin Rebase tütar

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tuulik

Tiina

1984 a

T. ja K.Tuuliku tädi Vaima Hanschmidt õpetaja 1963-2003; 2006-2007

Tuulik

Krista

1988 a

õde

Tuulik

Katariina

2008 a

Tiina Tuuliku tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Herbst (Saukas)

Aili

1951 c

õpetaja 1961-2003

Saukas

Anu

1989 a

tütar

Lehing

Fred

tütrepoeg

2011/2012 V kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Timmusk

Tõnis

1977 a

Timmusk

Mari

1979 a

õde

Reimand

Jüri

2000 b

Mari Timmuski poeg

Reimand

Juhan

2006 a

Mari Timmuski poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Paal

Vallo

1984 b

Paal

Vallo

2005 a

V.Paali poeg

Paal

Robert

V. Paali poeg

2011/2012 G1


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kruuspere

Piret

1979 a

Kangur

Kristjan Jaak

2000 a

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Sikka

Eero

1996 a

Sikka

Pille-Riin

1999 b

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Pällo

Jaak

1991 b

Pällo

Terje

1994 b

õde

Pällo

Indrek

1996 a

vend

Kosemaa

Kristofer

Terje Pällo poeg

2011/2012 I kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Metslang

Toomas

1964 b

Metslang

Merike

1981 a

vennatütar

Metslang

Helena

1999 b

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Hiedel

Edvin

1949 a

Kiik

Kristofer

1992 b

tütrepoeg

Annus

Birjo

1992 b

tütrepoja abikaasa

Annus

Piret

1999 a

Birjo Annuse õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Veinmann

Ingrid

1994 b

Veinmann

Matthias Erik

vend

2011/2012 I kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Rajevskaja (Kaljurand)

Marina

1981 b

Kaljurand

Kaisa

2006 b

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Rückenberg (Urb)

Lemme

1981 b

Urb

Helen

2000 b

tütar

Rückenberg

Mariann

2006 b

L.Rückenbergi vennatütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Soonik

Riho

1975 b

Soonik

Kriss

2002 b

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Runge

Siiri

1978 a

Alvela

Mari

2006 b

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Õigus

Häli

2002 b

Õigus

Laura

2009 a

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lamp

Anu

1976 b

Teppart (Prints)

Jaak

1999 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Korinfski

Katrin

1970 a

Pere

Mihkel

1998 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Haab

Mare

1976 b

Poslawski (Haab)

Daniel

2002 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ulfsak

Lembit

1965 a

Ulfsak

Liivi

1971 b

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Meibaum (Vanatoa)

Mare

1982 b

Vanatoa

Mari

2007 b

M. Meibaumi tütar

Vanatoa

Anu

2009 b

M. Meibaumi tütar

Meibaum

Marten

M.Meibaumi vennapoeg

2011/2012 VII kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Miller

Häli

1986 a

Savason

Helen

tütar

2011/2012 G3

Savason

Robert

poeg

2011/2012 VI kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tapupere

Toomas

1981 a

Tapupere

Madis

1986 b

vend

Tapupere

Karin

Madis Tapupere tütar

2011/2012 G1


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Varvas

Heli-Maarja

2009 a

Varvas

Laura-Lotte

õde

2011/2012 IV kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Rõigas

Tanel

1988 b

Joonatan Reneli isa

Renel

Ülla

1988 b

abikaasa, J.Reneli ja S.-L.Männiku ema

ema Urve Renel õpetaja 1968-

Renel

Joonatan

2009 b

poeg

Männik

Sille-Liis

tütar

2011/2012 G1


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Trull (Vilu)

Helgi

1955 c

Vilu

Hedi

1981 b

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kaju

Urmas

1975 b

Kaju

Madli

2001 b

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kõusaar

Jaanus

1994 b

Kõusaar

Kadri

1998 b

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Valk

Andres

1997 b

ema Mare Valk õpetaja 2004-2005

Valk

Peeter

2009 a

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Velling

Martin

1995 a

Velling

Magnus

1997 a

vend

Velling

Andreas

2010 b

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ehrlich

Hans Erik

2008 a

Ehrlich

Sten Andreas

2011

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kaevats

Jaak

2007 b

Kaevats

Jürgen

2009 a

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ploom

Tristan

1996 a

isa Ülar Ploom õpetaja 1978-1981

Ploom

Triin

1999 a

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Sommer

Silja

1995 a

Sommer

Simmo

1996 a

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ots

Kaarel

1994 b

Ots

Madis

1996 a

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Sarv

Karin

1973 b

Sarv

Reet

1970a

õde

Grojić

Zoran

1994 b

Reet Sarve poeg

Randvee (Pärl)

Merilin

1997 b

Karin Sarve tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ratassepp

Liina

1978 a

ema Valve Ratassepp õpetaja 1967-2000

Toome

Kati-Mai

1999 b

õetütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Vosman

Andres

1999 b

Vosman

Hendrik

2001 a

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Keskpaik

Riste

1996 a

Keskpaik

Mari

1999 b

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lamp

Hannu

1993 a

Raal

Triinu

1996 b

abikaasa


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Härma

Virve

1957 c

Kruusimägi

Kelly

2006 a

tütretütar

Isa Toomas Kruusimägi õpetaja  1986-, direktor 1999-

Hallist

Birgit

2007 b

T. Kruusimäe õetütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Teras

Jüri

1986 a

Teras

Roland

poeg

2011/2012 G3

Teras

Hans Jürgen

poeg

2011/2012 VI kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Schamardin

Peeter

1986 b

Abikaasa Kersti Schamardin õpetaja 2000-

Schamardin

Mark Mihkel

poeg

2011/2012 G2

Schamardin

Oskar Otto

poeg

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Nuga (Sersant)

Milvi

1950 i

õpetaja 1957-1981

Sersant

Raivo

1971 b

poeg

Sersant

Lea

1978 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Riismaa

Hanno

1990 b

Riismaa

Timo

1993 a

vend

Riismaa

Joel

1994 a

vend

Riismaa

Miia Henriette

Hanno Riismaa tütar

2011/2012 V kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lepmets

Taavi

1992 b

Lepasaar

Marion

1995 a

abikaasa

ema Kersti Jankovski õpetaja 1984-

Lepasaar

Karola

1994 b

Marion Lepasaare õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Raukas

Reet

1981a

Raukas

Marju

2004 b

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ainla

Paavo-Peeter

1998 b

Ainla

Pille-Triin

2002 a

õde

Ainla

Taavi-Toomas

2006 b

vend

Ainla-Aasamets

Miikael

Paavo-Peeter Ainla poeg

2011/2012 IV kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Viiding

Tarmo

1975 b

Viiding

Marko

2000 a

poeg

Viiding

Kristo

2003 a

poeg

Viiding

Reio

2004 a

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Aava

Hannes

2006 a

ema Katrin Aava õpetaja 1988-1995

Aava

Marie

2010 a

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Orav

Alari

1996 b

Orav

Anneli

1998 a

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Nittim

Riho

1974 a

Nittim

Silver

1999 a

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Sulling

Andres

1993 a

Sulling

Toomas

õde Anne Sullingu poeg

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tähismaa

Inno

1988 a

Veidenberg

Jan Oskar

I.Tähismaa poeg

2011/2012 IX kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kuldna

Kersti

1987 a

Isa Vello Kuldna õpetaja 1999-2010

Kuldna

Piret

1990 b

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Valk

Kerttu-Liina

1983 a

Valk

Madli

1991 b

õde


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lindpere

Piret

1981 b

Vellevoog

Marie

2009 b

tütar

Vellevoog

Helene

tütar

2011/2012 VI kl.

Vellevoog

Edvard

poeg

2011/2012 V kl.

Vellevoog

Stella

vennatütar

ema Ülle Koduste õpetaja 2002-

2011/2012 V kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Vegmann

Theodor

2009 a

Isa Guido Vegmann õpetaja 1984-

Oona

Jaana

1997 a

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Pakosta

Liisa-Ly

1987 b

Uibo

Hiie

tütar

2011/2012 VIII kl.

Uibo

Eke Jakob

poeg

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Eiskop

Ilmar

1947

Abikaasa  Silvi Eiskop õpetaja 1957- 1984

Eiskop

Pille-Riin

pojatütar

2011/2012 IX kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Saar

Marko

1985 b

Saar (Klemm)

Tiina

1984 b

õde

Klemm

Rauno

2006 b

T. Saare poeg

Klemm

Jürgen

2009 a

T. Saare poeg

Klemm

Oliver

T. Saare poeg

2011/2012 VIII kl

Klemm

Liis Helen

T. Saare tütar

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Niinepuu

Katrin

1979 b

Talihärm

Anna- Maria

2003 b

tütar

Talihärm

Artur

2007 b

poeg

Niinepuu-Kiik

Kutt

1997 a

Katrin Niinepuu õepoeg

Kiik

Martin

2011

Katrin Niinepuu õepoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Linnamäe

Rauno

1993 a

Linnamäe

Birgit

1996 a

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ando

Toomas

1962 a

Ando

Tiiu

1962 c

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Aasnõmm (Kormašova)

Luule

1953 b

Kormašov

Orest

1982 a

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Traat

Tiia

1974 a

Traat (Hiietamm)

Silja

1974 a

õde

Hiietamm

Tarmo

2004 b

Silja Traadi poeg

Hiietamm

Märt

2001 a

Silja Traadi poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Laido

Tiit

1972 b

Tamm

Krista

1975 b

T. Laido abikaasa

ema Ingvi Tamm õpetaja 1972-1992

Laido

Olavi

1974 b

T. Laido vend

Arrak

Anne-Mari

1976 a

O.Laido abikaasa

Laido

Lasse

1997 a

Olavi Laido  poeg

Laido

Erik

1999 a

Olavi Laido poeg

Laido (Kosk)

Ursula

2001 b

Tiit Laido tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Luigelaht (Dudkin)

Aiki

1974 b

õpetaja 1991-1995

Dudkin

Gerti

2000 a

tütar


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Indus

Margus

1991 b

Indus

Mait

poeg

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kukk

Jürgen

1986 a

Kukk

Kristina

1989 a

õde

Kukk

Sander

1991 a

vend

Kukk

Mia

Sander Kuke tütar

2011/2012 III kl..


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Pullisaar

Henri

1992 b

Pullisaar

Oliver

1993 b

vend

Pullisaar

Helena

1998 a

õde


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Rätsep

Auris

1987 b

Rätsep

Anna-Kristina

2011

tütar

Rätsep (Rebbas)

Robert

poeg

2011/2012 VIII kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Mugu

Margus

1985 b

Mugu

Ingrid Elsa

tütar

2011/2012 IX kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Jaaniste

Mihkel

2008 b

Jaaniste

Tõnis

2010 b

vend

Jaaniste

Karl

vend

2011/2012 VII kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Renzer

Aare

1974 a

Renzer

Robert

2008 b

poeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Männik

Kiira

1949

Subi

Heldi

1982 b

tütar

Kotkas

Kristjan

2005 a

tütrepoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Härms

Kai

1974 b

Härms

Meelis

1989 a

vennapoeg

Härms

Jaan

1999 b

vennapoeg


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Papstel

Ivi

1992 a

Papstel

Toomas

1995 a

vend


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kvell

Kalevi

1981 a

Kvell

Marilin

1986 b

onutütar

Kvell (Kask)

Katrin

1988 b

onutütar

Kask

Sten-Andreas

Katrin Kvelli poeg

2011/2012 V kl.

Kask

Kenneth-Robin

Katrin Kvelli poeg

2011/2012 III kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kuldkepp

Rea

1987 b

Vann

Signe

1980 b

vanaonutütar

Vann

Piia

1993 a

vanaonutütar

Schneider

Anna

Piia Vanni tütar

2011/2012 II kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Vaarask

Merit

1986 a

Kiili

Markus

poeg

2011/2012 IX kl

Kiili

Kertu-Liis

tütar

2011/2012 VII kl


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kiisa

Marek

1987 a

Kiisa

Marcus Lukas

2011/2012 IX kl.

Kiisa

Oliver Henrik

2011/2012 V kl.


perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Stavitski (Vaarja)

Ulvi

1990 a

Vaarja

Erik

poeg

2011/2012 V kl

Vaarja

Lars

poeg

2011/2012 V kl


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kiik

Jaan

1987 a

Kiik

Paavo

1992 a

vend

Kiik

Christina

Paavo Kiige tütar

2011/2012 III kl.

Kiik

Michelle

Paavo Kiige tütar

2011/2012 I kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Koit

Merit

1989 c

Koit

Priit

1992 a

vend

Koit

Robert Tiger

P.Koidu poeg

2011/2012 II kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Visnapuu

Tiina

1995 b

Visnapuu

Mari-Liis

2001 b

õde


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Rang

Patrick

1995 a

Rang

Hendrick

2008 a

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kääparin

Kadi

1985 a

Kääparin

Toomas

1996 b

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Aarpuu

Inga

1984 a

Aarpuu

Liisi

2005 b

tütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Nikiforov

Aleksis

1956 c

Adoson

Tiiu

1956 a

abikaasa

Nikiforoff

Jana

1990 a

tütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Luik

Hans

1979 b

Luik

Andres

1983 b

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lamp

Kristin

1986 b

Lamp

Jürgen

1988 a

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Aamissepp

Riina

1988 b

Aamissepp

Rainar

1985 b

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kraft

Gunnar

1982 b

Kraft

Märt

1984 a

vend

Kraft

Andreas

2011 a

G.Krafti poeg

Kraft

Kathariina

G.Krafti tütar

2011/2012 IX kl.

Kraft

Christina

G.Krafti tütar

2011/2012 V kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Võhandu

Priit

1974 b

Võhandu (Läte)

Liis

2000 a

tütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Oengo

Janne

1978 b

Kahk

Juhan Matthias

2008 b

poeg


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Vare

Teet

1977 b

Vare

Annika

2007 a

vennatütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Palts

Teele

2007

Palts

Laura

2002 a

õde

Nirgi

Joosep

2003 a

tädipoeg

Maaroos

Karl Jaak

tädipoeg

2011/2012 G 1


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Korovkina

Reet

1981 a

Salu

Laura

2006 a

tütar

Salu

Johanna

2011

tütar

Salu

Urmas

poeg

2011/2012 G2


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kvelstein

Laura

2001 b

tädi Margot Peterson õpetaja 2006-

Peterson

Mari

täditütar

2011/2012  IV kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tohv (Saar)

Hele

1981 a

Saar

Martin

2006 b

poeg


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Leinemann

Katrin

1979 a

Sune

Ingrid

2004 b

tütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Avikson

Annika

1996 a

Avikson

Taavi

2003 b

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tohver

Triin

2002 b

Tohver

Priit

2010 a

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kaasik

Karin

1988 b

Kaasik

Tanel

1992 a

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Vainik

Uku

2004 b

Vainik

Mikk

2005 a

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Mahlakõiv

Tanel

2004 a

Mahlakõiv

Triin

2004 a

õde


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Peil

Nele

2003 a

Peil

Helen

2007

õde


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

 Heinlo

Aavo

1965 c

Kanarbik

Alan

2005 a

tütrepoeg

Kanarbik

Helen

2000a

Alan Kanarbiku poolõde

Kivik

Piibi-Kai

1987 a

Helen Kanarbiku ema õde


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Randma

Liia

1989 b

Rikson

Koit

2010 a

poeg


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tomson (Valgemäe)

Tiiu

1965 a

Valgemäe

Signe

2004 b

tütar

Valgemäe

Birgit

T.Valgemäe abikaasa vennapoja tütar

2011/2012 G 2


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Maiste

Juhan

1970a

ema Maimu Maiste õpetaja 1959-1975

Maiste

Hanna-Helina

1992 a

tütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Veiss

Kristjan

1957 d

Pool

Allan-Hermann

2001 b

poeg


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Ardvee

Helgi

1950 b

Annika Punga vanatädi

Pung

Annika

2006 b


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Lepp

Kristiina

1988 b

Lepp

Laura

2007 a

vennatütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Maripuu

Anne

1971 a

Maripuu

Malle

1972 a

õde

Soonik

Mare

2003 b

õetütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Püvi

Kaupo

1986 a

Urbla

Uuve-Maarja

1987 b

õpetaja 2006-

Püvi

Anselm

K. Püvi ja U.-M. Urbla poegpoeg

2011/2012 VII kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Graf

Mati

1959 c

Paap

Aita

1959 c

Mati Grafi abikaasa

Graf

Liisi

1984 a

tütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Laht

Uno

1971 a

Laht

Arp- Mihkel

1998 a

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Tamm

Boris

1949 a

Tamm

Mari

1967 b

tütar


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Kalve

Allan

1987 b

Kalve

Eneli

1993 a

õde

Kalve

Anella

Allan Kalve tütar

2011/2012  VII kl.

Kalve

Leana

Allan Kalve tütar

2011/2012 V kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Aru

Argo

1977 a

Paeväli

Katrin

1978 a

Aru

Andres

Argo Aru ja Katrin Paeväli poeg

Aru

Mart

2004 a

Argo Aru ja Katrin  Paeväli poeg


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Smirnov (Treialt)

Peeter

1989 a

Tädi Tiia-Ester Loitme õpetaja 1965-1975; 1981-2005

Treialt

Sigrid Lii

tütar

2011/2012 VIII kl.

Treialt

Rain Erik

poeg

2011/2012 IV kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Koit

Priit

1992 a

Koit

Robert Tiger

poeg

2011/2012 II kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Papp

Sven

1981 a

Papp

Maria Simona

tütar

2011/2012 I kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Odrats

Siiri

1986 b

Odrats

Ivi-Triin

1988 b

õde


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Uus

Anu

1981 a

Uus

Kai

1985 b

õde


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Mikenberg (Veelmaa)

Signe

1981 a

õpetaja 1982-1991

Mikenberg

Alar

1985 b

vend


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Veski (Vitsut)

Tiiu

1976 a

Mätlik

Triinu Liis

tütretütar

2011/2012 III kl.


Perekonnanimi

eesnimi

lõpetamise aasta

sugulus

märkused

Adamson

Uku

1961 c

Adamson (Veerpalu)

Anne-Mai

1995 a

tütar

Personaalsed tööriistad
Nimeruumid

Variandid
Toimingud
Navigeerimine
Tööriistad