Õpetajad

Allikas: TIKi ajalugu


Õpetajate pildid


perekonnanimi eesnimi õppeaine asus tööle lahkus töölt märkused
Aasamäe Viivi muusikaõpetus 1974 1981 1981 Voorand
Aaso Hinge rahvatantsurühma klaverisaatja 1999 2006
Aasmaa Priit riigikaitse 1999 2000
Aava Katrin emakeel ja kirjandus 1988 1995
Aavisto Jaak tootmisõpetus 1961 1962
Abramova Jelena vene keel 1983 1983
1990 1990
Adamberg Anu prantsuse keel 1992 1993
Ainomäe Hillar matemaatika, füüsika 1960 1965 õppealajuhataja alates 1961
Ainomäe Vilma matemaatika 1962 1965
1969 1986
Ainsalu Elga muusikaklass 1962 1969
Ainsalu Vello muusikaklass 1963 1965
Ait Elfriide soome keel 1991 1992
Alavere Viia kunstiõpetus,joonestamine,käsitöö 1949 1958
Aleksejeff Lydia prantsuse keel 1940 1941
Aleksius Kalju tootmisõpetus 1961 1962
Alhonin Helga eesti keel 1957 1958
Alla Eha algklassid 1984 1985
1993 1995
Allas Aleksander ajalugu, konstitutsiooniõpetus 1948 1949
Allik Aino ajalugu 1993 1995
Allik Gitta algklassid 1998
Allpere Anne geograafia ja majandusgeograafia inglise keeles 1966 1988
1992 2004
Allpere Erika ajalugu ja inglise keel 1940 1941
Alt Eduard tootmisõpetus 1961 1962
Altmäe Kadi raamatukogu 2007
Altmäe Kairit inglise keel 1992 1995 vilistlane 1984 11 b
Amitan Tatjana bioloogia, keemia 1949 1961
Andessaar Karl matemaatika 1948 1949
Andresoo Sven kehaline kasvatus 1972 1973
Annilo Malle geograafia 1961 1962
Annilo Sergi muusikaõpetus 1945 1947
Anton Anu muusikaõpetus 1962 1965 vilistlane 1956 11 b; 1963-1964 Õunapuu
Apostol Andrei ajalugu 2011
Arak Viktor füüsika 1940 1942
Araste Anni käsitöö 1940 1941
Arengu Dagmar õppealajuhataja 1968 1969
Aro Riina rahvatants 1986 1988
Aro Tiiu rahvatants 1986 1987
Arro Geitrud kunstiõpetus 1995 1996
Arro Milvi füüsika 1956 1958
Arumeel Villem orkestrijuht 1960 1961
Arumeel Niina vene keel 1985 1986
Asmer Liivia psühholoogia, pedagoogika 1976 1977
Au Ilmo eesti keel ja kirjandus 1992 1993
Aun Aili käsitöö 1992 2006
Aus Kai ajalugu,filosoofia ajalugu, ühiskonnaõpetus 1990 1998
2002
Ausmeel Niina vene keel 1969 1970
Austbo Ingegerd norra keel 1991 1995
Baranina Natalia muusikaklass 1977 1978
Bassel Ita saksa keel 1962 1963
Belot Dominique prantsuse keel 1998 1999
Beres Aime algklassid 1996 1998
Bogdanovitś Olga vene keel 1999
Boillot Beatrice prantsuse keel 1991 1992
Bondarenko Grigori sõjaline õpetus 1973 1990
Bossack Piret inglise keel, ameerika kirjandus 2007 2007- 2010 Simpson, Piret
Bristol Piret psühholoogia 2009 2010
Bulkina Marina vene keel 1984 1987
2003
Burghardt Matthias religiooniõpetus, filosoofia ajalugu, saksa keel
Burova Jevgenia vene keel 1973 1983
Coulong Claudie prantsuse keel 1995 1996
Cuny Marie prantsuse keel 2009 2010
Dahlen Anne-Marie rootsi keel 1993 1994
Danzig Basja ajalugu 1949 1950
Darski Andrei kehaline kasvatus 1993 1994
Dormidontova Ksenia vene keel 1947 1959
Dudkin Aiki inglise keel 1991 1995 vilistlane 1974 11b Luigelaht, Aiki
Edesi Leo tööõpetus 1974 1980
Eensoo Lea kodundus, 1954 1955
pioneerjuht 1961 1962
Eero Ats muusikaõpetus, õpilasorkester 1975 1978
Eiskop Ilmar tootmisõpetus 1961 1962
Eiskop Silvi geograafia, bioloogia, loodusõpetus 1957 1984 Kallas,Silvi 1957-1959
Ekbas Urve inglise keel 1968 Renel, Urve 1969
Elenurm Taimi tsiviilkaitse 1989 1990
Eljas Marie vene keel, õppealajuhtaja 1949 1950
Elken Tiia kunstiõpetus 1988 1988
Eller Arnold matemaatika 1964 1965
Eller Helgi algklassid 1962 1972 Heintalu, Helgi 1962-1965
Elmers Merike kunstiõpetus, huvijuht 1996 2007 Hindreus, Merike 1997-2007
Eriksoo Pille algklassid 2011
Ernesaks Kersti inglise keel 1968 2011
Esimäe Eduard geograafia 1949 1950
Eskla Anne-Ly inglise keel 2007
Eskola Mae-Britt kunstiõpetus 1992 1993
Esser Marta ajalugu, direktor 1958 1961
Etverk Elmar matemaatika 1940 1941
Etverk Salme algklassid, vene keel, matemaatika 1950 1962
Evert Hedvig prantsuse keel 2005 2010
Faiman Ilana vene keel 2003 2010
Floss Irina muusikaklass 1982 1983
Fontana Elisabetta prantsuse keel 2002 2004
Frischer Kaja muusikaklass 1973 1973-1982 Pitka, Kaja
Furuäng Margareta rootsi keel 1993 1994
Gates Carolyne Jane inglise keel 2011
Gatski Margus tööõpetus, majandusjuhataja 1994
Gay Axelle prantsuse keel 2011
Georgin Artur matemaatika, füüsika 1944 1944
Georgin Richard Aleksander matemaatika 1948 1948
Gorkin Monika algklassid 1989 2000
Griśanov Annika prantsuse keel 1992 1993
Grüntal Elfriede vene keel, käsitöö, pedagoogika 1946 1959
Gury Jean-Philippe prantsuse keel 2011 Prantsuse Kultuurikeskusest
Gusseva Jekaterina ameerika kirjandus 2004
Gustavson Vilve algklassid 1981 2010
Haasma Heily inglise keel 2011
Hakk Paul muusikaõpetus 1949 1950
Halumets Aino saksa keel 1965 1966
Hang Tiina algklassid 1985 1996
Hannust Helgi kehaline kasvatus 1958 1977
Hanschmidt Margarita inglise keel, õppealajuhataja 1989 1990
Hanschmidt Vaima matemaatika 1963 2003
2006 2007
Hansen Jytte Thorup inglise keel 1991 1991
Hansen Riia inglise keel 1995 vilistlane 1969 11a
Heinat Vaike vanempioneerijuht 1955 1956
Heining Arvo füüsika 1972 1973
Heinmann Anna vene keel 1946 1947
Hellamaa Eve muusikaklass 1981 1983
Hendrikson Silvi algklassid, võõrkeel 1962 1963
Herbst Ago eesti keel ja kirjandus 1977 1979
1985 1986
Hiiepuu Kulle kehaline kasvatus 1955 1960
Hiiepuu Vaike pioneerijuht 1954 1961
Hindreus Merike kunstiõpetus 1996 2007 1996-1997 Elmers, Merike
huvijuht 1997 2000
Hinno Johanna kehaline kasvatus 1946 1960
Hinnov Paul ajalugu 1940 1944
Hinrikus Raul religiooniajalugu 1989 1990
Holldén Tiiu rootsi keel, saksa keel 1994 1995
Hololei Marget inglise keel 1975 2004
Hurt Egon füüsika 1966 1970
Hurt Roland kehaline kasvatus 1957 1964
Härma Armilde algklassid 1956 1960
Hütsi Mare algklassid 1962 1963 vilistlane 1962 11 b
Illaru Mall kunstiõpetus 1962 1963
Ilus Anu eesti keel ja kirjandus 1988 1988
Indas Ilme algklassid, muusikaklass 1963 1965
Intelmann Tiina prantsuse keel 1989 1990 vilistlane 1981 11 b
Jaakson Helgi muusikaõpetus 1949 1949
Jaanhold Ronald tööõpetus 1998 2001
Jaanus Mati füüsika 1964 1969
Joala Helgi muusikaõpetus 1950 1952
Joao Raul prantsuse keel 2010
Johanson Florentine-Julita matemaatika, füüsika 1940 1941
Johanson Jaanika pioneerijuht, ELO juht 1988 1990
Johansson Tiia inglise keel, IB koordinaator 2005 2010
Jorš Elfriide vene keel, direktor 1948 1958
Juhhova Valentina vene keel 1986 1987
Juhkam Aive eesti keel ja kirjandus 1971 1976
Juteau Beatrice prantsuse keel 1993 1995
Juttus Reet inglise keel 1966 2003
Jõekalda Virge fotoring 1987 1987
Jõelaid Ingrid algklassid 1960 1961
Jõeots Feliks poiste tööõpetus 1955 1956
Jõhvik Rudolf kehaline kasvatus, sõjaline algõpetus 1944 1954
Järvine Elve algklassid 1960 2009 Põdrus, Elve1960; Raja, Elve 1974
õppealajuhataja 1962 1996
Jürgens Annely algklassid 2006
Jüriloo Avo füüsika, tööõpetus 1963 1969
Jürisson Tiina informaatika 1987 1991
Kaare Taimi pioneerjuht, inglise keel, inglise kirjandus 1967 1998 1968 Tammis, Taimi
Kaasik Alar peotants 1992 1994
huvijuht 2000 2005
Kaasik Igor eesti keel ja kirjandus 1991 1992
Kaasik Imbi inglis keel 1973 1974
Kaasik Krista inglise keel 1973 1974
Kaasik Sophie vene keel 1949 1950
Kabi Silvi eesti keel ja kirjandus 1957 1967 Tammesalu, Silvi 1957-1963
Kadajas Helle Mall psühholoogia, pedagoogika 1976 1978
Kaer Ingrid inglise keel 1977 1978 Lepp, Ingrid 1978
Kaer Maria ajalugu 1949 1958
Kaevats Luise vene keel 1949 1959
Kahk Vilma ajalugu 1987 1988
Kahru Mai ajalugu 1998 2000
Kaisel Mari geograafia 2003 2004
Kalamees Kersti algklassid, kehaline kasvatus 1979 1980
Kaldjärv Merle eesti keel ja kirjandus 1996 2011
Kaldma Maret pioneerjuht 1981 1982
Kaldre Aliide ajalugu 1946 1947
Kaldre Monika muusikaklass 1983 1984
Kalep Lidia vene keel 1954 1955
Kallas Mare inglise keel 2004
Kallas Silvi geograafia 1957 1984 Eiskop, Silvi 1958-1984
Kalle Marie algklassid 1953 1957
Kallik Saara matemaatika 1949 1958
õppealajuhataja 1951 1953
Kalmus Arnold kunstiõpetus 1940 1941
Kalmus Elfriide ajalugu 1949 1951
Kalv Peep füüsika 1959 1960
Kame Asta inglise keel 1979 1980
Kangro Ruth geograafia 1985 1985
Kann Kallista-Hermine prantsuse keel, saksa keel 1940 1945
Kann Raili algklassid 2004 2009 Tartu, Raili 2004-2006
Kareda Juta muusikaklass 1992
Karindi Maie raamatukogu 2002 2007
Karmo Maire tööõpetus 1981 1990
Kartau Hilda algklassid, ajalugu 1953 1964
Karu Kersti vanempioneerijuht 1969 1970
Karu Kallervo muusikaklass:trummid 2006 2009
Kase Elle võimlemisring 1986 1987
Kasemets Siiri kunstiklass 1965 1966
Kasemägi Robert orkestrijuht 1957 1959
Kask Elmar füüsika 1974 1975
1979 1981
Kask Heino tööõpetus, masinaõpetus 1963 1969
Kaśelapova Niina vene keel 1958 1959
Keerd Sanne bioloogia 1993 1994
Keevallik Helle-Mai inglise keel 1963 1976
Keinast Kaia algklassid, vene keel 1988 1989
Kelder Johannes füüsika, astronoomia 1945 1959
1961 1962
Kelder Luule algklassid 1952 1953
Kelder Terese inglise keel 1946 1962 Leidtorp ,Therese 1946-1947
Kellam Piret algklassid 2006
Kennedy-Ewen Nicole algklassid, inglise keel 2011
Kerem Osvald ajalugu, ladina keel 1940 1953
1957 1959
Keres ? ? 1980 1981
Kerkel Irina vene keel 2010
Kesksaar Anneli saksa keel 1992 1995
Kesa Maria bioloogia 2010 2011
Kess Ellen eesti keel ja kirjandus 1950 1951
Kibal Kiia inglise kirjandus 1992 1992
Kiilu Kristi muusikaõpetus 2011
Kiiroja Uno tööõpetus, kehaline kasvatus 1965 1969
Kikkas Kati algklassid 2006 Tali, Kati 2009
Kilmi Olga ladina keel, vene keel 1949 1960
Kimmel Andres ajalugu,psühholoogia, ladina keel, loogika 1940 1954
õppealajuhataja 1944 1946
Kipp Aino muusikaklass ( klaver) 1961 1962
Kippasto Lilian keemia 2000
Kivistik Senta kunstiõpetus 1963 1971
Klein Vilma eesti keel ja kirjandus 1954 1966
Klipperg ? ? 1971 1972
Klooster Silvi inglise keel 1960 1961
Kodres Sirli tööõpetus 2004
Koduste Ülle matemaatika 2002
Koik Reet algklassid, inglise keel 1962 1963
Koll ? ? 1978 1979
Kolotuhhina Jelena vene keel 1988 1991
Kommedant Meelis arvutioperaator 2004
Konnist Kalju muusikaklass (kitarr) 1983 1985
Konsa Silja kunstiajalugu 1990 1991
Koppel Linda muusikaklass 1960 1961
Kornel Vello füüsika, astronoomia 1973 1977
Korpmann Helje füüsika 1959 1960
Kotovitś Irina vene keel 2001 2003
Kraav Levi keemia 1949 1950
Kreis Heljo eesti keel ja kirjandus 1986 1987
Kriisa Tiiu inglise keel 2001 2001
Kruus Lilli bioloogia 1954 1957
Kruusimägi Toomas inglise keel 1986
õppealajuhataja 1996 1999
direktor 1999
Krõlova Tiina saksa keel 1998 1999
Kudu Ethel kehaline kasvatus 1956 1957
Kuhi Erna inglise keel 1962 1981 Merelaid, Erna 1969
1983
Kukats Leonhard füüsika, tootmisõpetuse õppealajuhataja 1962 1965
Kukk Grete geograafia 2006 2007
Kukk Lemmi muusikaklass 1963 1965
Kulasalu Ülla inglise keel 1985 1987 vilistlane 1955 c Ülla Toomar
Kulbok Aino ajalugu 1960 1961
Kuldama Aino matemaatika, füüsika 1950 1992 1953 Siirak, Aino
õppealajuhataja 1965 1985
Kuldjärv Katrin muusikaklass 1982 1983 1985
1992
Kuldna Vello ajalugu, ühiskonnaõpetus 1999 2010
Kuljus Ingrid inglise keel 1963 1994
Kull Anne inglis keel, inglise kirjandus 1986 1992
1997 2001
Kunst Helmi algklassid 1953 1964
1969 1970
Kurg Saima vene keel 1961 1964
Kurik Elve algklassid, matemaatika 1954 1960
Kursk Kaido muusikaklass ( akordion) 1960 1962
Kuslap Ingrit muusikaklass 1983 1984
Kuznetsova Rita muusikaklass 1982 1983
Kutukov Valeri vene keel 1975 1983
1989 1990
Kuurme Mart füüsika 1989 1991
2010
Kuurme Tõnis muusikaklass:plokkflööt 1973 1975
Kuuse Viivi algklassid, inglise keel 1962 1963
Kuusik Janika inglise keel 1980 1981 vilistlane 1976 b Janika Tarikas
Kuuskor Riina inglise keel 1987 1988
Kuznetsova Rita muusikaklass 1981 1983
Kõiv Valve vanempioneerijjuht 1953 1954
Kõreste Andres tööõpetus 1988
Kõreste Sirli inglise keel 2005 2007
Kõrgesaar Aigar muusikaklass (kitarr) 1983 1986
Kõrgesaar Heli algklassid 1985 1995 Lebedeva,Heli 1985-1986
Kõva Magda kunstiõpetus 1944 1949
Käoke Liidi pioneerjuht 1956 1958
Kübarsepp Martha raamatukogu 1949 1958
Kärner Mare matemaatika 1968 1969
Kütt Johannes kehaline kasvatus 1940 1945
Laani Nigul kehaline kasvatus 1954 1955
Laas Helle pioneerjuht 1960 1963
Laas Johannes matemaatika 1962 1963
Laas Merike algklassid, eesti keel ja kirjandus 1993 1994
Labi Linda ajalugu 1949 1950
Laht Alma vene keel 1987 2003
Laid Rein füüsika 1962 1963
Laidla Silvia näitering 1956 1957
Laidmets Jaan tööõpetus 1984 1986
Laido Heili tsiviilkaitse 1989 1989
Lang Merle saksa keel 1992 1993
Lannus Paul keemia, loodusteadus 1940 1944
Lasseron Alda prantsuse keel 1950 1953
Lassik Helju- Melanie algklassid 1966 1971 Utter, Helju-Melanie 1967-1971
Lattik Laine inglise keel 1963 1987
Laurend Tiia raamatukogu 2006 ?
Lauring Anu muusikaklass 1963 1964
Lazikin Samuel muusikaklass 1977 1979
Lebedeva Heli algklassid 1985 1995 Kõrgesaar, Heli 1985-1986
Leemets Tõnis ringijuht 1990 1990
Leepin Ingrid inglise keel, inglisekeelne kirjandus 1968 1975 Lindholm, Ingrid 1974-1975
Leetmaa Asta matemaatika 1959 1960
Lehman Karl kehaline kasvatus 1944 1945
Lehmann Hans Ulrich saksa keel 1993 1993
Leht Kalju füüsika 1962 1963
Lehtlaan Vahur kehaline kasvatus 1975 1976
Leidtorp Therese inglise keel 1946 1962 Kelder, Therese 1947-1962
Leinval Amanda saksa keel 1949 1950
Leiten Ene-Mall inglisekeelne geograafia 1966 1992 Veske, Ene-Mall 1966-1970
Lelov Liina raamatukogu 2006
Lemba Viktor muusikaklass 1960 1961
Leola Elma ajalugu, ühiskonnaõpetus 1976 1989
Lepasaar Kersti geograafia, ajalugu 1984
Lepik Ilma ajalugu 1990 1991
Lepik Marja-Liisa huvijuht 2006
Lepp Leino vene keel 1983 1988
Lepp Tiina algklassid 1954 1955
Leśkin Viktor vene keel 1983 1986
1990 1991
Leśkina Eve vene keel 1991 1992
Liiv Georg eesti keel ja kirjandus 1957 1958
Liiv Hulla algklassid 1976 1977
Liiva Leili kehaline kasvatus 1994 2006
Liivak Toomas kehaline kasvatus 1969 1970
Liivik Liivi inglisekeelne geograafia 1973 1976
Lillak Endel kehaline kasvatus 1970 1971
Lillemäe Mare saksa keel 1989
Lillipuu Rein inglise keel 1994 2005
Limberg Joel IT tugiteenuste arendaja 2011
Lindholm Ingrid inglise keel, inglisekeelne kirjandus 1968 1975 Leepin, Ingrid 1968-1974
Link Ilmar tantsuõpetus 1990 1991
Linnamäe Rea kunstiõpetus 1980 1981
Linnamägi Maimu eesti keel ja kirjandus 1959 1960
1963 1964
Linnat Kerli inglise keel 2000 2008
Lio Hendrik kehaline kasvatus 1954 1955
Lips Urmas füüsika 1984 1984
Loitme Urmas raadioring 1988 1989 vilistlane 1985 b
Loitme Tiia-Ester muusikaõpetus 1965 1975
1981 1986
1990 2006
Lugus Mariann tööõpetus 1990 1992
Luht Kaisa-Helena bioloogia 2004
Luht Vladimir muusikaklass, orkestrijuht 1962 1963
Luik Chris-Evelin eesti keel ja kirjandus 2011
Lukk Ene eesti keel ja kirjandus 1982 1987 Talisaar, Ene 1983-1987
Luks Tiia algklassid 1972 1984
1990 1991
Lusmägi Virve algklassid 1950 1955
Lääne Heli muusikaklass 1960 1962
Lääne Margus ajalugu, kultuurilugu, raamatukogu 1990 2002 vilistlane 1982 11 a
Lüüs Ilmar tootmisõpetus 1963 1964
Maasik Virve eesti keel ja kirjandus 1977 2011 õppealajuhataja 1991-2009
Madar Anne muusikaklass 1962 1966
Magnus ? ? 1978 1979
Maiste Inge muusikaklass 1963 1964
Maiste Maimu ajalugu, psühholoogia, õiguse alused 1959 1975
Majamees Janika inglise keel 1980 1981 Kuusik
Mamula Quimby inglise keel 1993 1993
Manavald Aita ajalugu 1998 1999
Mandre Ülo kehaline kasvatus 1974 1975
Mangus Inna vene keel 1963 1970
Marczi Robert ameerika kirjandus 1994 1995
Martma Tiiu inglise keel 1998 vilistlane 1975 11b Tammik, Tiiu
Matsi Mari-Mall eesti keel ja kirjandus 1987 1987
Matso Linda eesti keel ja kirjandus 1952 1962
Meibaum Theodor sõjaline õpetus 1946 1947
Meier Aleksander vene keel 1991 1991
Meier Udo muusikaklass 1964 1965
Meinart Katrin prantsuse keel 2001 2006
Meleśko Marina geograafia 2007 2010
Merelaid Erna inglise keel 1962 1981 Kuhi, Erna 1962- 1969
1983 1983
Meresmaa Robert matemaatika 1949 1950
Mespak Hirvo muusikaklass, orkestrijuht 1961 1962
Metsamäe Ruth pioneerijuht 1984 1985
Michelet Florence prantsuse keel 1999 2000
Mikenberg Signe matemaatika 1982 1991 Veelma, Signe 1983-1991
Mikko Ilse kehaline kasvatus 1950 1951
Mikli Aet muusikaklass 2007 2008
Mineralova Veera vene keel 1987 1987
1990 1991
Mizera Gregorz matemaatika, psühholoogia 2010 2011
Mitt Vivika-Evi inglise keel 1961 1962
Moissejenko Irina vene keel 1993 1994
Morel Peep kehaline kasvatus 1969 1970
Muller Karin eesti keel ja kirjandus 1980
Multer Helmut kehaline kasvatus 1947 1947
Muda Marianne algklassid, raamatukogu 1976 1981 Moos, Marianne
Murd Maie algklassid 1960 1963
Murs Linda inglise keel 1982 1990
direktor 1982 1989
Muru Kait kehaline kasvatus 1968 1974
Musikka Elo muusikaklass 1987 1987
Mustonen Filipp inglise keel, ameerika kirjandus 1999 2004
Mutso Agnes ortopeediline võimlemine 1948 1973
Mutt Malle matemaatika 1981 1982
Mäeks Heljo tööõpetus 1960 1983
Mäesalu Valentine kehaline kasvatus 1951 1952
Mäeväli Valve ajalugu, ühiskonnaõpetus 1961 1978
Mägar Arnold keemia 1944 1949
Mägi Priit muusikaklass 2011
Mägi Sinaida matemaatika, füüsika 1952 1962
Mängel Ott ajalugu, ühiskonnaõpetus 2008 vilistlane 2002 12 a
Männi Andrus tööõpetus 2010 2011
Männiste Mart kehaline kasvatus 1992 1994
Mäses Angelica Marion inglise keel, prantsuse keel, vene keel 1969 1982
direktor 1969 1981
Mölderkivi Asta ? 1972 1973
Napits Riina inglise keel 1975 1983
2004
Naurits Ilme algklassid 1980 1985
Neem Airi algklassid 1998 2002
Neeme Linda algklassid 1963 1965
Nielsen Irene inglise ja saksa keel 1992 1992
Nieminen Asta muusikaklass 1984 1986 Oert, Asta 1984-1985
Niidas Tiiu füüsika, astronoomia 1972 1993
Niinemäe Aino-Alise eesti keel ja kirjandus 1980 2007
Niit Helle psühholoogia, perekonnaõpetus 1989 1990
Norberg Kaia inglise keel 2002 vilistlane 1989 12 a Tallermo, Kaia
Norheim Bard saksa keel 1993 1993
Nuga Elviine algklassid 1959 1960
Nugis Karin kunstiajalugu 2007 2008
Nuiamäe ? ? 1968 1969
Nuka Aino matemaatika 1953 1963
Nurk Asta psühholoogia 1962 1963
Nurk Sirje inglise keel 1982 1989
Nurm Ernst eesti keel ja kirjandus, ladina keel 1940 1941
Nurme Marika muusikaklass 1981 1982
Nurmeots Reet prantsuse keel 1992 2004
Nõmmik Hilja eesti keel ja kirjandus 1949 1961
õppealajuhataja 1955 1961
Nõmmsalu Asta bioloogia, geograafia 1950 1953
Nõmtak Asta eesti keel ja kirjandus 1972 1976
Oert Asta muusikaklass 1984 1986 Nieminen, Asta 1985- 1986
Oglas Maili ajalugu 1990 1990
Oidekivi Maire muusikaklass 1974 1978
Oja Leida vene keel 1967 1968
Ojamaa Jaan kehaline kasvatus 1964 1965
Ojanurm Malle muusikaklass 1994 1995 Veldi, Malle 1991-1993
Ojasoo Agu matemaatika 2001 2006
Oks Agda algklassid 1971 1973
Ole Eduard kunstiõpetus 1941 1942
Oleneva S vene keel 1973 1974
Olman Eha kehaline kasvatus 1968 1969
Olvik Linda eesti keel ja kirjandus 1968 1969
Olvik Oskar eesti keel, filosoofia,maateadus 1944 1945
Oper Sirje geograafia 1985 1985
Ordlik Veera geograafia 1940 1949
Oss Endel tööõpetus, majandusjuhataja 1986 1991
Ots Maret inglise keel 1992
Ott Juta algklassid 1952 1953
Ottas Heleen raamatukogu 2011
Ottas Helmi eesti keel ja kirjandus 1946 1957 õppealajuhataja 1946-1947
Otter Arne ajalugu 1995 1996
Pade Silwi inglise keel 1962 1963
Pais Lemmi algklassid 1962 1964
1968 1969
Pajus Eha kehaline kasvatus 1978 1981
Park Eda inglise keel 1962 1963
Palm Lia bioloogia, loodusõpetus 1957 1988 Pobul, Lia 1965-1988
Palu Hele pedagoogika, psühholoogia 1974 1975
Pappel Veronika muusikaõpetus 1954 1955
Parlo Olev eesti keel ja kirjandus 1940 1944
Parmas Made kunstiõpetus 1988 1990
Parts Anu bioloogia, loodusõpetus 1992 Põder, Anu 1992-1993 ; õppedirektor 2005 -
Parve Rein muusikaklass 1963 1964
Pavelson Hilja inglise keel 1961 1962
Pedusaar Aleksandrine vene keel 1944 1949
Peet Tiina algklassid 1971 1977 Pärend, Tiina 1971-1973
Peets Maali joonistamine 1946 1947
Peit Hilja matemaatika, füüsika 1958 1963
Pekri Nikolai sõjaline algõpetus 1955 1962
Pelisaar Katre eesti keel ja kirjandus 2007
Pena Diaz-Varela prantsuse keel 1958
Pendre Salme inglise keel, saksa keel 1948 1962
Penjam Linda vene keel 1976 1977
Penjam Tiia matemaatika 1996 2002
Pentre Olga vene keel 1987 1987
Peterson Evi algklassid 1975 1976
Peterson Margot muusikaõpetus 2006
Peterson Tiiu muusikaklass 1971 1976 Viitring, Tiiu 1974- 1976
Petrjakov Dmitri vene keel 1984 1990
Pihlak Mari-Ann inglise keel 1964 1975 vilistlane 1955 11 b (kuldmedal)
1986 2005
Pihlakas Emilia vene keel 1949 1950
Piibeleht Enno tootmisõpetus 1961 1962
Pilk Henry tööõpetus 2009 2010
Pissarenko Oleg muusikaklass 2001 2004
Pitka Kaja muusikaklass 1973 Frischer, Kaja 1982
Plaat Kaire algklassid 2001 Ruubas, Kaire 2005
Ploom Ülar inglise keel 1978 1981
Plooman Katri kehaline kasvatus 2006 2010
Pobul Lia bioloogia, loodusõpetus 1957 1988 Palm, Lia 1957- 1965
Poola Karin inglise keel 1982 1993
Poolgas Tiina vene keel 1977 1983
Popov Marja algklassid, psühholoogia 2011
Porn Ivar matemaatika 2000 2002
2006 2010
Post Piret inglise keel 2011
Praun Marie algklassid 1953 1958
Prei Liine matemaatika, bioloogia 1948 1954
Premet Lorina vene keel 1959 2001
Prinits Mare eesti keel ja kirjandus 1977 1979 Soomere, Mare 1979
Prüüs Kristjan kehaline kasvatus 2002 2003
Puhk Õnne eesti keel ja kirjandus 1995 1996
Puidet Katre prantsuse keel 2005 2008
Purdelo Tiiu ajalugu 1990 1991
Puum Ilona muusikaõpetus 1952 1954
Põder Anu bioloogia, loodusõpetus 1992 Parts, Anu 1993
Põder Peeter orkestrijuht 1950 1951
Põdra Aino kunstiõpetus, joonestamine 1973 1991
Põldema Erna rahvatants 1968 1969
Põllu Ülo tootmisõpetus 1963 1964
Pärda Anu muusikaklass ( klaver) 1961 1962
Pärend Tiina algklassid 1971 1976 Peet, Tiina 1971-1973
Pärk Eda inglise keel 1962 1963
Pärl Sergei sõjaline õpetus 1940 1941
Pärn Silvia kehaline kasvatus 1952 1973
Päss Viktor matemaatika, füüsika 1940 1947
Raadik Reet muusikaklass 1975 1976
Raagmets Veiko kehaline kasvatus 1971 1974
Radamus Vaido muusikaõpetus 1940 1941
Radik Oskar ajalugu 1960 1969 direktor 1961- 1969
Rahi Katrin inglise keel 2000 vilistlane 1984 11 a Rebas, Katrin; IB koordinaator 2010
Rahu ? tööõpetus 1966 1974
Rahumägi Edda inglisekeelne majandusgeograafia 1992 1993
Raid Bibi inglise keel, inglise kirjandus 2007
Raidma Harjo ? 1940 1941
Raja Elve algklassid 1960 2009 Põdrus, Elve 1960 ;Järvine, Elve 1960-1974; algklasside õppealajuhataja 1962-1996
Rajandi Lia Astrid inglise keel, tõlkepraktika, inglise ja ameerika kirjandus 1963 1984
Randloo Helve tootmisõpetus 1962 1964
Randloo Ottomar tootmisõpetus 1957 1958
Randma Evi muusikaõpetus 1958 1964
1973 1975
Randmäe Aime ajalugu, ühiskonnaõpetus 1963 1964
1971 1976
Randmäe Heljo algklassid 1963 1965
Rannamaa Vello tootmisõpetus 1956 1959
Rannamaa Velis tootmisõpetus 1960 1961
Rannamets Sirje kunstiõpetus 1989 1994
Rannastu Alice geograafia 1949 1957
Ratassepp Valve matemaatika 1967 2000
Raud Ülle muusikaõpetus 1975 1979
Raudsepp Liidi saksa keel 1940 1944
Raudsepp Rainer kehaline kasvatus 2006
Rausma Riho õpilasorkester 1974 1975
Rebane Elvi füüsika 1953 1974
Rebane Karl füüsika 1949 1953
Rebane Mihkel eesti keel ja kirjandus 1991 1992
Rebane Peeter muusikaklass (kitarr) 1992 1992
Rebane Rein füüsika, tööõpetus, psühholoogia, esteetika 1978 1981
1990 1999 vilistlane 1972 11 a  ; direktor1990- 1999
Reimann Toomas füüsika 199? ?
Rein Juta pioneerijuht 1961 1962 vilistlane 1962 11 c
Reinaste Tiit keemia 1944 1949
Reinfeldt ? füüsika 1977 1978
Reinold Mall eesti keel ja kirjandus 1988 1990
Reinup Hilja eesti keel ja kirjandus 1946 1967
Reinvald Tea inglise keel 1997 2008
Remmel Nikolai eesti keel ja kirjandus 1968 1969
Renel Riina inglise keel, Inglisekeelne kodulugu 1976 1980 vilistlane 1971 11b Sotter, Riina
1992 2006
Renel Urve inglise keel 1968 Ekbas, Urve 1968-1969
Repson Karin-Kitty matemaatika 1988 1995
Riga Salme matemaatika 1949 1969
1972 1973
Riikoja Hilda geograafia, bioloogia 1950 1957
Rinde Andrus arvutiõpetus 1996 2011
Ristna Valda inglise keel, vene keel 1949 1954
Ritjurov S ? 1981 1982
Roditśenko Juta algklassid 2010
Rohlin Arno muusikaklass ( solfedžo) 1963 1964
Roht Mai inglise keel 1979 1984
Rohtmaa Kaire algklassid 1986 1988
Rondik Sven ajalugu, ühiskonnaõpetus 1973 1986
1988 1992
Rooma Heli muusikaklass ( klaver) 1959 1961
Roos Asta muusikaklass 1973 1982
Roosalu Hilda tootmisraktika bioloogiast 1957 1958
Roosenbaum Laine eesti keel ja kirjandus 1966 1970
Roosioja Kersti algklassid 2002 2009
Roost Virve tootmisõpetus 1962 1963
Rooste Ester saksa keel 2010
Roots Helmi matemaatika 1948 1950
Rosin Roland-Heldor geograafia 1959 1960
Rummel Lija algklassid 1972 1980
Rummo Alviine kodundus, majapidamine 1940 1941
Rump Vaike algklassid, vene keel 1973 1981 Jaanisoo, Vaike 1973-1975
Ruubas Kaire algklassid 2001 Plaat, Kaire 2001-2005
Ruus Viive -Riina eesti keel ja kirjandus 1964 1968
Rätsep Külliki kehaline kasvatus 1973 1985
Rüütna Veera kehaline kasvatus 1940 1941
Saarmets Asta inglise keel 1964 1977
Saarna Elvi algklassid 1958 1963
Saarne Valve algklassid 1950 1951
Sadam Rene matemaatika 2006 2006
Saimre Boris matemaatika 1940 1941
Sakkeus Luule huvijuht 1987 1990 vilistlane 1974 11 a Põder, Luule
Sakkeus Vilja algklassid 1950 1953
Saks Margus ajalugu 1996 2004 vilistlane 1987 11 b
Salijeva Kai algklassid, vene keel 1967 1971
Saluste Reet kehaline kasvatus 1986 vilistlane 1974 11 a Ariasepp, Reet
Samm Ulve algklassid, tööõpetus 1954 1962
Sarapuu Inge algklassid 1984
Sass Herman füüsika, matemaatika, tööõpetus 1949 1962
Saukas Aili keemia 1961 2003 vilistlane 1951 11 c Herbst, Aili; õppealajuhataja 1969-1991
Saveli Helle muusikaklass 1959 1961
Saveljev Georgi sõjaline algõpetus 1972 1973
Schamardin Kersti algklassid 2000
Schmidt Alar kehaline kasvatus 1973 2005
Schneberg Basja vene keel 1950 1964
Schönberg Maimu rahvatants 1962 1963
Schütz Hugo muusikaklass 1961 1964
Sedman Helmi Erika algklassid 1957 1965
Seene Tõnu inglise keel 1975 1990 inglise keele õppealajuhataja 1975- 1990
Seep Enn muusikaõpetus 1960 1962
Seidman Elviine ? 1940 1941
Sellin Raul inglise keel, võõrkeele laborant 1965 1966
Sepp Evi kunstiõpetus 1982 1987
Sepp Sirje inglise keel 1973 1974
Seppel Tiiu vene keel 1963 1967
Serebrjakova Lydia võõrkeeled 1940 1947
Sergejeva Olga vene keel 1993 1994
Sermann Tiia matemaatika 1987 1996
Sersant Milvi eesti keel ja kirjandus 1957 1981 vilistlane 1950 11 i Nuga, Milvi
Sidjakova Tatjana vene keel 1978 1979
Siim Ksenja algklassid 1951 1954
Siirak Aino matemaatika, füüsika 1950 1992 Kuldama, Aino 1950-1953; õppealajuhataja1965-1992
Siisel Eleanora muusikaklass 1979 1982
Siitam Veera kunstiõpetus 1958 1959
Sikka Pierre ajalugu 1999 2002
Sillamaa Piret algklassid 1998 2000
Sillart Linda matemaatika 1965 1969 õppealajuhataja 1965- 1968
Simitzis Sophie prantsuse keel 2001 2002
Simson Naima eesti keel ja kirjandus 1967 1985
Simson Maia ajalugu 1944 1946
Sirk Henn eesti keel ja kirjandus 1940 1941
Sirkel Anti füüsika 1982 1983
Soidla Janar tööõpetus 1998 2010
Sofjankova Liliana vene keel 1983 1983
Sokolenko Violetta vene keel 1983 1985
Sokolov Vladimir vene keel 1947 1949
Sokova Frieda muusikaklass ( klaver) 1960 1962
Soldan Anu algklassid 1984 1985
Soobik Mart tööõpetus 1997 1998
Soomre Sven prantsuse keele ring 1989 1989
Soon Hilja muusikaklass 1963 1964
Soone Maarja algklassid 2010
Soopa Maie algklassid 1960 1961
Soosaar Sulev füüsika 1984 1993
Sotter Ingrid prantsuse keel, inglise keel 1961 1962
1968 1970
1975 1976
1990 1992
1995 1996
Stamm Ellen ajalugu 1949 1952 õppealajuhataja 1949- 1950
Steinfeldt Evi algklassid 1962 1964
Stoller Fanja vene keel 1967 1968
Subbe Sirje muusikaklass 1983 1984
Suits Kristi arendusjuht, psühholoog 2005 2008
Sõber Andres kehaline kasvatus 2001 2004
Sõerd Juhan füüsika astronoomia, psühholoogia, loogika 1953 1955
ševtsova Nadežda vene keel 1973 1974
Životnikov ? muusikaklass 1977 1978
Zimmermann Priit muusikaklass 1980 1981
Tajur Endel ajalugu 1953 1959
Talgre Tiina kunstiõpetus, käsitöö 1973 1974
Talisaar Ene eesti keel ja kirjandus 1982 1987 Lukk, Ene 1982-1983
Talter Maire sekretär 1975 1978
Tamar Boris ? 1955 1956
Tambek Helga loodusõpetus, tootmisõpetus 1959 1961
Tamberg Mart ajalugu 1999 1999
Tamm Feliks muusikaõpetus 1944 1945
Tamm Hiie inglise keel 1986 1989 vilistlane 1978 11 a
Tamm Ingvi keemia, bioloogia, anatoomia 1972 1992
Tamm Milvi keemia 1959 1960
Tamm Pille kunstiõpetus 1987 1987
Tamm Piret inglise keel 1992 1992
Tammesalu Silvi eesti keel ja kirjandus 1957 1967 Kabi, Silvia 1963 -1967
Tammis Taimi pioneerjuht, inglise keel, inglisekeelne kirjandus 1967 1998 Kaare, Taimi 1967-1968
Tammlaan Malle algklassid 1961 1962 vilistane 1954 11 c
Tamverk Johan muusikaõpetus 1940 1941
Taperson Heldena matemaatika 2007
Tarand Kristi inglise keel, inglisekeelne kirjandus, kodulugu 1967 1992
Tarkna Ellu prantsuse keel 1953 1962 õppealajuhataja 1956-1962
Tartu Raili algklassid 2004 2009 Kann, Raili 2006-2009
Tatrik Lembit muusikaklass ( viiul) 1960 1961
Teder ? tööõpetus 1965 1966
Teder Ülle muusikaklass 1979 1981
Teder Andres tööõpetus 1990 1993
Teigar Ingrid inglisekeelne majandusgeograafia 1989 1994
Tiislär Kaupo kehaline kasvatus 2004
Tiisväli Ellen tootmisõpetus 1966 1969
Tikk Sirje inglise keel 1966 1990
Tikman Ljudmilla vene keel 1970 1973
Tipp Riin algklassid 2004 2010
Tjuvjakova Veera vene keel 1972 1975
Toming Iljo muusikaklass (kitarr) 1988 1988
Toom Maire kunstiajalugu 1990 1991
Toomsalu Aime algklassid, matemaatika 1954 1958
Tootsman Olga keemia, zooloogia 1949 1959
Topman Larissa raamatukogu 1957 1968
Topman Udo laulmine 1956 1957
Touart Reet algklassid 1964 1976
Traks Pilve matemaatika 2006
Treffner Konstantin matemaatika, kosmograafia 1941 1949
Treu Imre kehaline kasvatus, huvijuht 1991 1994
Trisberg Mai inglise keel 1990 1993
Tsehanovskaja Liidia inglise keel 1998 1999
inglisekeelne kirjandus 2001 2002
Tuisk Vello füüsika 1976 1977
Tuhk Elmar tööõpetus 1962 1964
Tukk Maritta rahvatants 1998 2006
Tukk S algklassid 1972 1973
Turner Robert inglise keel 1993 1993
Turp Tiina muusikaklass 1969 1970
Tuulmets Anu kunstiõpetus 1993 1995
Tõeväli Kaldi matemaatika 1963 1964
Tõnissoo Riita kunstiõpetus 1970 1981
Tõnnov Linda vene keel 1966 1997 Viitak, Linda 1966- 1973
Uibo Sirje algklassid 1983 1998
1999 2011
Ummelas Riina pioneerijuht 1963 1965
Undva Silvi algklassid 1950 1951 vilistlane 1950 11b
Urbel Liivi muusikaõpetus 1982
Urm Linda vene keel 1948 1962
Usai Mihkel matemaatika 1944 1948 direktor 1944-1948
Ussisoo Uno inglise keel 1962 1963
Urva Helene loodusteadused 2011
Ussisoo Virve inglise keel 1961 1977
Utter Helju-Melanie pioneerijuht, algklassid 1966 1971 Lassik, Helju-Melanie 1966-1967
Uusland Helgi tootmisõpetus 1963 1964
Uustani Villiam autoõpetus 1959 1960 vilistlane 1948 11 a
Vaaks Ellu ajalugu 1946 1948
Vahar Õie kehaline kasvatus 1974 1975
Vahar Voldemar kunstiõpetus, joonestamine, tööõpetus 1947 1955
Vahlhof Pille ? 1980 1981
Vahtra Leida inglise keel 1944 1986 õppealajuhataja 1962-1975
1988 ?
Vaidla Tiina algklassid 1954 1956
Vaitmaa Selma algklassid, muusikaõpetus, tööõpetus 1957 1978
Valdmets Tiia matemaatika 1996 2006
Valdre Külli inglise keel 1990 1993
Valge Ljubov vene keel 1986 1986
Valk Helju keemia 1960 1965
Valk Mare prantsuse keel 2004 2005
Valkna Priit kunstiajalugu 1991 1992
Vallikivi Ahto füüsika 1981 1982
Vallikivi Kadri kunstiõpetus 2007
Valp Amilde algklassid 1950 1954
Vanaveski Anete eesti keel ja kirjandus 1948 1957
Vapper Salme ajalugu 1948 1956 õppealajuhataja1952-1956
Varik Kuuno tööõpetus 1982 1984
Varvas Reet algklassid 1965 1966
Vasar Airi inglise keel 2003 2004 vilistlane 1980 11b Nigu, Airi
Vasari Ravo kinoring 1956 1957
Vatsar Raul matemaatika 1984 1987
Veeborn Virve pioneerijuht 1960 1961
Veel Lydia matemaatika 1946 1949 õppealajuhataja 1947-1949
Veelma Alar matemaatika 198? ?
Veelma Signe pioneerijuht, matemaatika 1982 1991 vilistlane 1981 11a Mikenberg,Signe 1982-1983
Veeperv Mallika muusikaklass 2001
Veerme Pille kunstiõpetus 1993 1994
Vegmann Guido füüsika 1984
Vekśin Vanda Johanna vene keel 1950 1961
Veldi Malle muusikaklass 1989 1994 Ojanurm, Malle 1989-1991, 1993-1994
Velström Marju spordiklubi 7 arendusjuht 2011
Vernik Salme keemia laborant 1960 1962
Verrev Viivi inglise keel 1983 1990 vilistlane1968 11a Eek, Viivi
Veske Ene-Mall inglisekeelne geograafia 1966 1992 Leiten Ene-Mall 1970-1992
Veskimets Kersti bioloogia 1994 1996
Veskiväli Ain ajalugu, ühiskonnaõpetus 1986 1987
Vest Nady huvijuht 1996 1996
Vihma Ülo näitering 1988 1990 vilistlane 1977 a
Viibur Rima ajalugu 1989 1990
Viiding Linda ? 1958 1960
Viik Aadu autoõpetus 1963 1969
Viilup Joann tööõpetus, tootmisõpetus 1961 1962
Viilup Paavo inglise keel 2002
Viires Paul-Otto eesti keel ja kirjandus 1940 1949
Viitak Linda vene keel 1966 1997 Tõnnov, Linda 1973- 1997
Viitsaar Ruth muusikaklass 1961 1962
Villacis Antonio hispaania keel 1991 1993
Vilu Lia psühholoogia 1978 1980
Villemsoo Aino geograafia 1957 1960
Vilpuu Kalle muusikaklass 1986 1987
Visnapuu Linda keemia, bioloogia, loodusteadus 1946 1947
Voog Sirli prantsuse keel 1992 1993
Voolma Hannes eesti keel ja kirjandus 1988 1988
Voronina Diana muusikaklass 1990 1993
Vunk Helge vene keel 1988 1989
Vurma Marika muusikaklass 1981 1982
Võlli Kai eesti keel ja kirjandus 1972 1973
1985 1985
Võsa Margit muusikaklass 1978 1979
Võsotśina Angeliina iluvõimlemine 1987 1988
Väinmaa Ludmilla muusikaõpetus 1947 1958
Väli Õilme geograafia 1982 1985
Välja Inge inglise keel 1972
Välja Valdo tööõpetus 1981 1990
Vällo Aade algklassid 1952 1956
Värk Aino ajalugu 1950 1959
Värv Luule ajalugu 1955 1971
Õun Mats tööõpetus 1993 1994 vilistlane 1982 11a
Õunapuu Anu laulmine 1962 1965 vilistlane 1956 11 b; Anton, Anu 1962-1963, 1964-
Üüde Doris inglise keel 1990 1998
Personaalsed tööriistad
Nimeruumid

Variandid
Toimingud
Navigeerimine
Tööriistad